Правила зарахування до 1-го класу

До  школи

Вперше до школи сьогодні іду.

Що ж до портфелика я покладу?

Вистачить місця: наклейкам, машинці,

І літачку, і смачній апельсинці.

М’ячик, пістони з собою беру,

Кілька солдатиків, фішки і гру.

Є пістолетик – новенький, блискучий,

Є їжачок – майже справжній, колючий.

Ось і зібрався. Усе до ладу!

…Зошити тільки куди покладу?

Шановні батьки майбутніх першокласників!!!

В Україні змінилися правила зарахування учнів у перший клас. Починаючи з 2019 року, для зарахування дитини до  1 класу закладу освіти , за яким закріплена територія обслуговування, на якій проживає ця дитина, один з батьків має особисто впродовж 02 - 31 ТРАВНЯ подати до відповідного закладу заяву та документи (копію свідоцтва про народження, медичну довідку № 086-1/о).

Уже 01 червня директор видає наказ про зарахування учнів до 1 класу.

Спроможність школи -- 15 учнів - першокласників.

Територія обслуговування -- с. Ворочово

ВІДДІЛ ОСВІТИ, КУЛЬТУРИ, СІМ’Ї,  МОЛОДІ  ТА СПОРТУ

ПЕРЕЧИНСЬКОЇ  МІСЬКОЇ  РАДИ

ВОРОЧІВСЬКА   ЗАГАЛЬНООСВІТНЯ  ШКОЛА  І СТУПЕНЯ

с. Ворочово  113 а, Перечинський район, Закарпатська обл.  89220,

тел.(03145) 48-2 93, Код ЄДРПОУ 37916610

НАКАЗ

31.05. 2019                                                                                          № 20

Про зарахування учнів до 1-го класу

Ворочівської загальноосвітньої

школи І ступеня

Відповідно до частини третьої статті 18 Закону України «Про загальну середню освіту», порядок зарахування , відрахування та переведення учнів до державних та комунальних закладів освіти, згідно заяв про зарахування у 1 клас одного з батьків , інших відповідних документів, згідно з додатком 1 розділу ІІ Порядку, відповідно до території обслуговування, закріпленої за закладом освіти.

НАКАЗУЮ:

1. Зарахувати  учнями  1-го класу Ворочівської школи І ступеня 15 дітей ( додається у додатку 1).

2. Класному керівнику Галас К. І. оформити особові справи учнів.

3. Контроль за виконанням даного наказу залишаю за собою.

Зав.школою                                                                                Ваган В. Ю.

/Files/images/29.gif

ВІДДІЛ ОСВІТИ, КУЛЬТУРИ, СІМ’Ї,  МОЛОДІ  ТА СПОРТУ

ПЕРЕЧИНСЬКОЇ  МІСЬКОЇ  РАДИ

ВОРОЧІВСЬКА   ЗАГАЛЬНООСВІТНЯ  ШКОЛА  І СТУПЕНЯ

с. Ворочово  113 а,   89220,   тел.(03145) 48-2 93, Код ЄДРПОУ 37916610

НАКАЗ

02.05. 2019                                                                                              № 13

Про організацію  та  порядок зарахування

дітей  до  першого  класу у  2019 році

На підставі наказу Міністерства освіти і науки України від 02.05.2019 року № 367 «Порядок зарахування, відрахування та переведення учнів до державних та комунальних закладів освіти для здобуття повної загальної середньої освіти»

НАКАЗУЮ:

1. Провести роз’яснювальну роботу серед батьків та вчителів про нові правила зарахування дітей до 1 класу у 2019 р.

до 02.05.2019р.

1. Оприлюднити нові правила прийому дітей до 1-го класу на веб-сайті школи

до 02.05.2019р.

1. Здійснити прийом документів дітей, які проживають на закріпленій території обслуговування

до 31.05.2019р.

1. Призначити відповідальним за прийом документів про зарахування у  1- й клас вчителя початкових класів Горіну  Наталію  Омелянівну.

1. Ознайомити з даним наказом батьків, учителів.

6.Контроль за виконанням  наказу залишаю за собою.

В.о. директора                                                               Ваган В. Ю.